Наш навчальний заклад долучився до всеукраїнської ініціативи «Хвиля  компостування 2026»!

У межах всеукраїнського флешмобу до Дня компостування біовідходів ми провели інформаційну акцію.

До активності долучилися 12 учасників, які дізналися більше про компостування, біовідходи та способи зменшення кількості сміття.

Дякуємо всім, хто підтримав ініціативу та зробив ще один крок до більш відповідального використання ресурсів.

Разом показуємо, що органіка — це ресурс, а не сміття!

#ХвиляКомпостування2026#ДеньКомпостування#ОрганікаНеСміття

 


Немає коментарів:

Дописати коментар